Ingiant DHS030-25 doorvoersleepring 30 mm voor videosystemen
Ingiant DHS030-25 doorvoerslipring 30 mm voor videosystemen,
Specificatie
| DHS030-25 | |||
| De belangrijkste parameters | |||
| Aantal circuits | 25 | Bedrijfstemperatuur | “-40℃~+65℃” |
| Nominale huidige waarde | Kan worden aangepast | Werkvochtigheid | <70% |
| Nominale spanning | 0~240 VAC/VDC | Beschermingsniveau | IP51 |
| Isolatieweerstand | ≥1000MΩ @500VDC | Bouwmateriaal | Roestvrij staal |
| Isolatiesterkte | 1500 VAC@50Hz,60s,2mA | Elektrisch contactmateriaal | Edelmetaal |
| Dynamische weerstandsvariatie | <10MΩ | Specificaties van de aansluitdraden | FF4-2Q-0.35mm, RG316 coaxkabel |
| Rotatiesnelheid | 0~300 tpm | Lengte van de aansluitdraad | 500 mm + 15 mm |
Schematische tekening van dit item
Aanvraag ingediend
Ons voordeel
Fabrieksscène
Specificatie
DHS030-25
De belangrijkste parameters
Aantal circuits: 25. Bedrijfstemperatuur: -40℃ tot +65℃.
Nominale stroomsterkte kan worden aangepast. Werkvochtigheid <70%.
Isolatieweerstand ≥1000MΩ bij 500VDC. Materiaal behuizing: roestvrij staal.
Dynamische weerstandsvariatie <10MΩ Specificatie aansluitdraad FF4-2Q-0.35mm, RG316 coaxkabel
Rotatiesnelheid 0~300 tpm. Lengte aansluitkabel 500 mm + 15 mm.