Fiber-elektrische hybride sleepring DHS100-18-4F
Korte beschrijving:
  1. Ingiant DHS100-18-4F serie glasvezel-elektrische sleepring, klein formaat en lichtgewicht.
Productdetails
Productlabels
DHS100-18-4F Serie Glasvezel - Elektrische Sleepring Beschrijving
De Ingiant DHS100-18-4F serie elektrische sleepring voor glasvezel heeft een buitendiameter van 100 mm, 18 voedingssignalen en 4 glasvezelsignalen, een nominale stroom van 15A voor voeding en 2A voor signaal, een behuizing van aluminiumlegering, een werksnelheid van 0-300 tpm en is compact en licht van gewicht.
Typische toepassingen
Afstandsbedieningssystemen, transmissie en aansturing van digitale en analoge signalen
Radar- en antennesystemen
Videobewakingssystemen
Productnaamgeving Beschrijving
DHS100-18-4F
  1. 1. Producttype: DH – elektrische sleepring
  2. 2. Installatiemethode: S-vormige, massieve as
  3. 3. Buitendiameter: 100-100 mm
  4. 4. Circuitnummer: 18-18 kanalen
  5. 5. Aantal vezels: 4F - 4 glasvezelkanalen
  6. Bijvoorbeeld: DHS100-18-4F, sleepring met massieve as, buitendiameter 100 mm, 18 elektrische kanalen, 4 glasvezelkanalen.
  7. 9/125 (enkele modus), 50/125 (meerdere modi), 62,5/125 (meerdere modi)
DHS100-18-4F Glasvezel elektrische sleepring standaardtekening
DHS100-18-4F
DHS100 Fiber elektrische sleepring: technische parameters
Parameters van optische vezels
Aantal kanalen 4 ringen of op maat gemaakt
Golflengte 1310nm-1550nm
Optische vezeltype Enkele modus
Connectortype LC
Invoegverlies <5dB
Invoegverliesvariatie ≤±1,3 dB
Retourverlies >45B
Lengte van de vlecht 500 mm + 20 mm
Elektrotechnische Mechanische techniek
Aantal kanalen 18 Snelheidsbereik 0-300 tpm
Nominale stroom Vermogen: 6 ringen - 15A,
Signaal: 12 ring-2A
Beschermingsniveau IP51
Nominale spanning 0-440VAC/240VDC Constructiemateriaal Aluminiumlegering
Variatie in contactweerstand <10mΩ Werkvochtigheid <70%
Isolatieweerstand ≥1000MΩ@1000VDC Elektrisch contactmateriaal Edelmetaal
Elektrische sterkte 1000VAC@50Hz,60s,2mA Leadspecificatie 15A-AFP 2*0,75mm², 2A-AFP 2*0,15mm²
Bedrijfstemperatuur -40℃~+65℃ Loodlengte 500 mm + 20 mm