Ingiant DHS030-25 doorvoersleepring 30 mm voor videosystemen
Korte beschrijving:
Productdetails
Productlabels
Ingiant DHS030-25 doorvoerslipring 30 mm voor videosystemen,
Specificatie
DHS030-25
De belangrijkste parameters
Aantal circuits 25 Bedrijfstemperatuur “-40℃~+65℃”
Nominale huidige waarde Kan worden aangepast Werkvochtigheid <70%
Nominale spanning 0~240 VAC/VDC Beschermingsniveau IP51
Isolatieweerstand ≥1000MΩ @500VDC Bouwmateriaal Roestvrij staal
Isolatiesterkte 1500 VAC@50Hz,60s,2mA Elektrisch contactmateriaal Edelmetaal
Dynamische weerstandsvariatie <10MΩ Specificaties van de aansluitdraden FF4-2Q-0.35mm, RG316 coaxkabel
Rotatiesnelheid 0~300 tpm Lengte van de aansluitdraad 500 mm + 15 mm
Schematische tekening van dit item
productbeschrijving1
Aanvraag ingediend
productbeschrijving2
productbeschrijving3
productbeschrijving4
Ons voordeel
Fabrieksscène
productbeschrijving5
productbeschrijving6
productbeschrijving7Specificatie
DHS030-25
De belangrijkste parameters
Aantal circuits: 25. Bedrijfstemperatuur: -40℃ tot +65℃.
Nominale stroomsterkte kan worden aangepast. Werkvochtigheid <70%.
Isolatieweerstand ≥1000MΩ bij 500VDC. Materiaal behuizing: roestvrij staal.
Dynamische weerstandsvariatie <10MΩ Specificatie aansluitdraad FF4-2Q-0.35mm, RG316 coaxkabel
Rotatiesnelheid 0~300 tpm. Lengte aansluitkabel 500 mm + 15 mm.