Massieve as flens sleepring DHS045-37
Korte beschrijving:
  1. De Ingiant DHS045-serie is een sleepring met een massieve as, een buitendiameter van 45 mm en een flens.
Productdetails
Productlabels
DHS045-37 Massieve asflens sleepring Beschrijving
De Ingiant DHS045-37-serie heeft een buitendiameter van 45 mm en beschikt over 37 kanalen, waaronder voedingssignalen (10A 48V/2 ringen, 5A 48V/2 ringen, 3A 28V/2 ringen, 1,5A 28V/5 ringen), twisted pair (0,1A/4 ringen), RS422 (0,1A/12 ringen), LAN (1A/4 ringen) en 3G-SDI (1A/6 ringen 1080p, 60Hz). Het apparaat ondersteunt gemengde signaal- en voedingsoverdracht, het aantal kanalen kan worden aangepast en het is compact, lichtgewicht, corrosiebestendig, met een roestvrijstalen as en een aluminium behuizing.
Typische toepassingen
Productnaamgeving Beschrijving
DHS045-37-5A naamgevingsbeschrijving
  1. (1) Producttype: DH—elektrische sleepring
  2. (2) Installatiemethode: S—sleepring met massieve as
  3. (3) Buitendiameter van de sleepring van de massieve as: 0,45-45 mm
  4. (4) Totaal aantal circuits: 37-37 circuits
DHS045-37 Massieve asflens sleepring standaardtekening
Tekening van de flensslipring DHS045-37
DHS045-37 Massieve as sleepring Technische parameters
Productkwaliteitstabel
Productkwaliteit Werksnelheid Werkend leven
Algemeen 0~200 tpm 10 miljoen omwentelingen
Industrieel 300~1000 tpm 30 miljoen omwentelingen
Technische parameters
Elektrotechnische Mechanische techniek
Parameters Waarde Parameters Waarde
Aantal ringen Ringmaat 37 of op maat gemaakt Bedrijfstemperatuur -30℃~+85℃
Nominale huidige waarde 1A, 3A, 5A, 10A Werkvochtigheid <70%
Nominale spanning 0~48VAC/VDC Beschermingsniveau IP51
Isolatieweerstand ≥250MΩ@250VDC Schelpmateriaal Aluminiumlegering
Isolatiesterkte 250VAC@50Hz,60s,1mA Elektrisch contactmateriaal Goud-gouden contactlenzen
Dynamische weerstandsveranderingswaarde <10mΩ Leadspecificatie AWG18#,AWG22#,AWG24,AWG26#
Werksnelheid 0-300 tpm Loodlengte 500 mm + 20 mm
DHS045-37 Flenssleepringdraadspecificatietabel
Draadspecificatietabel
Nominale huidige waarde Draaddikte
(AWG)
Geleidergrootte
(mm²)
Draadkleur Draaddiameter
≤2A AWG26# 0,15 Rood, geel, zwart, blauw, groen, wit,
bruin, grijs, oranje, paars, licht, rood, transparant
Φ1
3A AWG24# 0,2 Rood, geel, zwart, blauw, groen, wit, bruin, grijs, oranje, paars, lichtrood, transparant, blauw-wit, wit-rood Φ1.3
5A AWG22# 0,35 Rood, geel, zwart, blauw, groen, wit, bruin, grijs, oranje, paars, lichtrood, transparant, blauw-wit, wit-rood Φ1.3
6A AWG20# 0,5 Rood, geel Φ1.4
8A AWG18# 0,75 Rood, geel, zwart, bruin, groen, wit, blauw, grijs, oranje, paars Φ1.6
10A AWG16# 1.5 Rood, geel, zwart, bruin, groen, wit Φ2.0
15A AWG14# 2.00 Rood, geel, zwart, bruin, groen, wit Φ2.3
20A AWG14# 2.5 Rood, geel, zwart, bruin, groen, wit Φ2.3
25A AWG12# 3.00 Rood, geel, zwart, blauw Φ3.2
30A AWG10# 6.00 Rood Φ4.2
>30A Gebruik meerdere AWG12#-draden of meerdere AWG10#-draden parallel.
Beschrijving van de lengte van de aansluitdraden:
1.500+20mm (Algemene eis: Meet de draadlengte vanaf het uiteinde van de draaduitgang van de binnen- en buitenring van de sleepring).
2. Lengte zoals vereist door de klant: L < 1000 mm, standaard L + 20 mm
L>1000mm, Standaard L+50mm
L>5000mm, Standaard L+100mm