DHS013-50 Microflens sleepring
Korte beschrijving:
    1. De DHS013-serie is een sleepring met een massieve as, een buitendiameter van 12 mm en een flens.
Productdetails
Productlabels
DHS013 -50 Microflens sleepring Beschrijving
De Ingiant DHS013-serie heeft een buitendiameter van 13 mm en bestaat uit 1 tot 72 kanalen met geïntegreerde, nauwkeurige geleidende sleepringen. Het ondersteunt gemengde signaal- en stroomoverdracht en het aantal circuits en de stroomsterkte kunnen worden aangepast op basis van standaardmodellen.
Typische toepassingen
Productnaamgeving Beschrijving
DHS013-50-1A
  1. (1) Producttype: DH—elektrische sleepring
  2. (2) Installatiemethode: S—sleepring met massieve as
  3. (3) Buitendiameter van de sleepring van de massieve as: 013-13 mm
  4. (4)Totaal aantal circuits: 50-50 circuits
DHS013-50 Microflens sleepring 2D standaardtekening
DHS013-50
Technische parameters van de DHS013-50 microflens sleepring
Productkwaliteitstabel
Productkwaliteit Werksnelheid Werkend leven
Algemeen 0~200 tpm 10 miljoen omwentelingen
Industrieel 300~1000 tpm 30 miljoen omwentelingen
Technische parameters
Elektrotechnische Mechanische techniek
Parameters Waarde Parameters Waarde
Aantal ringen Ring van 50 of op maat gemaakt Bedrijfstemperatuur -40℃~+80℃
Nominale huidige waarde 0,8A Werkvochtigheid <70%
Nominale spanning 0~240VAC/VDC Beschermingsniveau IP51
Isolatieweerstand ≥200MΩ@500VDC Schelpmateriaal Roestvrij staal
Isolatiesterkte 500VAC@50Hz,60s,2mA Elektrisch contactmateriaal Edelmetalen
Dynamische weerstandsveranderingswaarde <10mΩ Leadspecificatie 5A per circuit met AF-0,15 mm²,
rust met AF-0,05 mm²
Werksnelheid 0-300 tpm Loodlengte 300 mm + 15 mm
DHS013-50 Microflens sleepring draadspecificatietabel
Draadspecificatietabel
Nominale huidige waarde Draaddikte
(AWG)
Geleidergrootte
(mm²)
Draadkleur Draaddiameter
≤2A AWG26# 0,15 Rood, geel, zwart, blauw, groen, wit,
bruin, grijs, oranje, paars, licht, rood, transparant
Φ1
3A AWG24# 0,2 Rood, geel, zwart, blauw, groen, wit, bruin, grijs, oranje, paars, lichtrood, transparant, blauw-wit, wit-rood Φ1.3
5A AWG22# 0,35 Rood, geel, zwart, blauw, groen, wit, bruin, grijs, oranje, paars, lichtrood, transparant, blauw-wit, wit-rood Φ1.3
6A AWG20# 0,5 Rood, geel Φ1.4
8A AWG18# 0,75 Rood, geel, zwart, bruin, groen, wit, blauw, grijs, oranje, paars Φ1.6
10A AWG16# 1.5 Rood, geel, zwart, bruin, groen, wit Φ2.0
15A AWG14# 2.00 Rood, geel, zwart, bruin, groen, wit Φ2.3
20A AWG14# 2.5 Rood, geel, zwart, bruin, groen, wit Φ2.3
25A AWG12# 3.00 Rood, geel, zwart, blauw Φ3.2
30A AWG10# 6.00 Rood Φ4.2
>30A Gebruik meerdere AWG12#-draden of meerdere AWG10#-draden parallel.
Beschrijving van de lengte van de aansluitdraden:
1.500+20mm (Algemene eis: Meet de draadlengte vanaf het uiteinde van de draaduitgang van de binnen- en buitenring van de sleepring).
2. Lengte zoals vereist door de klant: L < 1000 mm, standaard L + 20 mm
L>1000mm, Standaard L+50mm
L>5000mm, Standaard L+100mm